InternetFirmyReceptySlovníky
Reklama
1 min

Zatímco si muž užíval návštěvu zoo, nechal psa v rozpáleném autě. Zvíře zachraňovali strážníci

Sdílet
Dennívýzva
0
Nepříjemný pohled se naskytl lidem u brněnské zoologické zahrady. V zaparkovaném autě tam zůstal zavřený pes bez vody, který byl podle svědkyně uvnitř už několik hodin. Strážníci se nejdřív snažili najít majitele přes rozhlas v zoo, jenže marně. Když pes začal být apatický a auto se dál zahřívalo, musela zasáhnout odchytová služba. Muži, který podle svých slov situaci podcenil, teď hrozí až milionová pokuta.
Snímek z místa události

Snímek z místa události

Zdroj: Brněnská Drbna | Zprávy z Brna a Jihomoravského kraje
Reklama
Tento článek byl publikován ze zdrojů Brněnská Drbna

Články z Brněnské Drbny přinášejí aktuální zpravodajství z jihomoravské metropole a jejího okolí – od politiky přes dopravu, kulturu, školství až po bezpečnostní a společenská témata. Obsah se zaměřuje na události, které přímo ovlivňují každodenní život místních obyvatel, ať už jde o nové...

Všechny články tohoto autora
Brněnská Drbna